Cancel and Refund Conditions

İADE VE ÖDEME KOŞULLARI

  1. www.antikbol.com.tr internet sitesinden pey verme usulü ile satın almış olduğunuz sanat eserinin fatura nüshaları eksiksiz şekilde, original ambalajı açılmadan, sanat eserinin kendisine veya ambalajına bir zarar verilmemişse sanat eserini iade etme hakkına sahipsiniz.
  2. Eser için ödediğiniz bedelin %15 eksiği ile ileride düzenlenecek ANTİKBOL Müzayedelerimizden kullandırılmak üzere kredilendirme yapılmakta ya da eser için yaptığınız ödeme tutarı kadar ANTİKBOL MÜZAYEDE’den istediğiniz eseri alabilmektesiniz. Müzayade sonucu eseri nominal değer üzerinde bir rakama satın aldıysanız iade işlemleri o eserin o iade ettiğiniz tarihteki nominal değeri üzerinden yapılacaktır.
  3. Teslimatı gerçekleşen sanat eserini yukarıda belirtilen sure içinde iade etmeden önce, antikbol34@gmail.com e-posta adresine fatura numarasını içeren ve kısaca iade nedeninin aktarıldığı bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. 
  4. Ürünün iadesi işlemlerine ilişkin detaylı bilgi bu e-postaya cevaben tarafınıza iletilecektir.
  5. Sanat eserinin iadesinde kullanacağınız kargo firması sanat eserinin original ambalajında olması koşuluyla size gelen bilgilendirme e-postasında belirtilen PTT Kargo firması ile yollamanız zorunludur. İadeye ilişkin kargo masrafı alıcıya aittir.